stříhání a úpravy psů - trimování srsti - depilace chloupků - kosmetika Bea Natur - poradenství

Stříhání psů Suché Vrbné, České Budějovice

Psí salon, stříhání psů, ČB

        O NÁS

        PŘED STŘÍHÁNÍM

        FOTOGALERIE

        CENÍK PRACÍ

        KONTAKT

        NAPSALI O NÁS

        MOJI PEJSCI

        KOSMETIKA...


 

Facebook - ikona

Náš psí salon najdete i na Facebooku

 


Certifikovaný prodejce nejvoňavějších šampónů

YUPP!
 

© 2007-2023 Tomáš Jíra

 

Stříhání psů - psí salon České Budějovice Několik slov o mně:

 

Stříháním pejsků jsem se začala zabývat v roce 1987, kdy jsem od rodičů dostala svoji vysněnou fenku středního černého pudla - Aranku.

 

Protože v této době neexistovaly žádné psí salony a Aranku bylo třeba ostříhat, pustila jsem se do úpravy sama, což se mi stalo obrovským koníčkem. Časem jsem se naučila upravovat i ostatní psí plemena a můj koníček se mi stal v roce 2002 zaměstnáním. Na mé práci je pořád co se učit a vylepšovat, proto navštěvuji různá školení, kurzy pro pokročilé kadeřníky, výstavy psů a soutěže ve stříhání psů, v ČR Pragobest.

 

Aranka - múj první pudlík -

vděčím jí za vše, co dnes umím.


 

 


Miluji všechny pejsky, ale mojí srdeční záležitostí jsou po celý život pudlové. Mým životem jich prošlo mnoho, ale v současné době mám dvě fenky. Střední černou Dulsinku - Dulcinea De Nigromanta a splněný sen, dlouho očekávanou a mimořádně úžasnou Královskou bílou fenku Colett Bílá Říše. Nevěnuji se s nimi výstavám, jak by vypadalo na první pohled, ale upřednostňuji běžný spokojený psí život. Ráda se starám o jejich srst, tvořím různé účesy a provozujeme turistiku a různé výlety.


 

 

Já, pudlíci a příroda...

 

Trio přátel