stříhání a úpravy psů - trimování srsti - depilace chloupků - kosmetika Bea Natur - poradenství

Stříhání psů Suché Vrbné, České Budějovice

Psí salon, stříhání psů, ČB

        O NÁS

        PŘED STŘÍHÁNÍM

        FOTOGALERIE

        CENÍK PRACÍ

        KONTAKT

        NAPSALI O NÁS

        MOJI PEJSCI

        KOSMETIKA...


 

Facebook - ikona

Náš psí salon najdete i na Facebooku

 


Autorizovaný prodejce přírodní
veterinární kosmetiky

Bea Natur

 

Certifikovaný prodejce nejvoňavějších šampónů

YUPP!
 

© 2007-2020 Tomáš Jíra

 

Stříhání psů - psí salon České Budějovice  Nově můžete v salonku zakoupit velmi kvalitní, luxusní kosmetiku pro vaše pejsky značky Yupp.

 

Tyto šampony jsem si sama oblíbila při péči o své pudlí holky už asi před dvěma lety a rozhodla se po absolvování kurzu vedený přímo italskými výrobci a majiteli salonů, že tento luxus a bezkonkurenční péči i dlouhotrvající vůní dopřeji i vám. Cena šamponu nebo kondicionéru je 220,- Kč a věřte že vydrží velice dlouho a výsledky na srsti poznáte okamžitě. Správný druh k použití na dané plemeno psa a druh srsti ráda poradím.

 

  

 

Stříhání psů - psí salon České Budějovice Nabízíme Vám přírodní psí kosmetiku Bea Natur:


Daktari - veterinární šampon s jojobovým olejem a panthenolem pro polodlouhou a dlouhou srst k běžné i předvýstavní úpravě srsti psů a štěňat. Jojobový olej dodává srsti lesk, vitalitu, jemnost a pružnost, zaručuje její ochranu před vysušováním, panthenol zvyšuje pevnost srsti a vyživuje ji. Je nedráždivý, netoxický, vysoká pěnivost podporuje kvalitní a šetrné odstranění nečistot ze srsti. Obsahuje složky usnadňující rozčesávání. Přítomnost jojobového oleje v šamponu dokládá separace, která se před použitím odstraní protřepáním. K výstavním úpravám jej doporučujeme zejména pro splývavou srst (jorkšírský teriér, maltézáček, afghánský chrt atd.) Šampon možno ředit v poměru 1:2 až 1:4 a dodáváme jej v balení 220, 310 a 5000 ml.

Grand - veterinární šampon s pšeničnými proteiny a klíčkovým olejem je určen pro všechny typy srsti. Pšeničné proteiny posilují srst a klíčkový olej je bohatým zdrojem vitamínu E. Zpevňuje, vyživuje a napomáhá regeneraci i silně poškozené srsti. Doporučujeme pro srst lámavou, vysušenou nebo poškozenou slunečním zářením. Zdravou srst udržuje v perfektní kondici. Je jemný, nedráždivý, možno používat i ik častému koupání dospělých jedinců a štěňat. Přítomnmost klíčkového oleje v šamponu dokládá separace, která se před použitím odstraní protřepáním. K výstavním úpravám doporučujeme pro srst objemovou (pudl, bišon atd.) Šampon možno ředit vodou v poměru 1:2 až 1:4 a dodáváme jej v balení 220, 310 a 5000 ml.

Herba - jemný bylinkový šampon pro psy a kočky obsahuje přírodní výtažky z léčivých rostlin - heřmánku pravého (Chamomilla Recutita), měsíčku lékařského (Calendula Officinalis), oleje z levandule (Levandula Angustifolia) a je obohacen o vitamin B5 a speciální kondicioner. Parfemace šamponu je dána pouze silicemi z bylin. Obsahuje přetučňující přísady zabraňující nadměrnému vyušování pokožky a dává jí přirozenou vlhkost a chrání ji před poškozením. Šampon preventivně zabraňuje kožním problémům zvířete a anpomáhá k léčbám lehčích kožních onemocnění, je určen též pro velmi citlivou pokožku, která je náchylná na různé alergie. Bezpečný i pro štěňata a koťata. Vytváří bohatou pěnu, která se snadno splachuje. pH neutral. Je vhodný pro všechna plemena psů a koček včetně srsti koček perských. šampon možno ředit v poměru 1:2 až 1:4 a dodáváme jej v balení 220, 310 a 5000 ml.

Salonní šampon pro psy - jemný veterinární šampon pro běžnou údržbu srsti psů a štěňat dodávaný ve dvou parfemacích - jablečné a kokosové. Dokonale rozpouští všechny nečistoty, nedráždí sliznice, nevysušuje a nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu psí pokožky, svou jemností je vhodfný i pro štěňata. Má pH neutrální vyhovující charakteru pokožky psů, jeho součástí jsou složky usnadňující rozčesávání. Po použití srst získá pružnost, měkkost a lesk. Je určen i pro časté mytí, tzn. vždy, když je srst znečištěná. Doporučujeme ředit v poměru 1:4. Pro profesionální chovatele a vystavovatele je určen k používání vždy mezi výstavami. Doporučujeme také jako základní šampon pro psí salony. Dodáváme v balení 220, 310, 500 a 5000 ml.

 

 

Ronny - veterinární šampon s pravým norkovým olejem obsahuje norkový olej v přírodní podobě, který zaručuje dokonalou péči o srst Vašeho psa. Zabraňuje vysušování srsti, dává jí přirozenou vláčnost, hebkost, vlhkost a krásný lesk. Zaručuje dokonalý vzhled dlouhé i krátké srsti, je však ideální pro srst, u které požadujeme splývavý vzhled. Další speciální složky znatelně usnadňují česání a další údržbu srsti a zamezují jejímu dalšímu zacuchávání. Svou jemností je vhodný i pro štěňata. pH ideal. Případná separace norkového oleje na hladině není na závadu a zaručuje přítomnost pravého norkového oleje bez lihových rozpouštědel běžně používaných v kosmetice. Před použitím doporučujeme protřepat. Šampon možno ředit v poměru 1:2 až 1:4 a dodáváme jej v balení 220, 310 a 5000 ml.

Tazzi - repelentní, mediciální a preventivně antiparazitární šampon s TEA TREE olejem je určen pro psy na všechny tyxpy srsti. Je nedráždivý a svou jemností vhodný i pro štěňata. Odpuzuje blechy, klíšťata a ostatní parazity, napomáhá léčbě kožních problémů - má protiplísňové účinky, výrazně zabraňuje tvorbě lupů, není toxický ani jedovatý, neobsahuje dehet, síru ani barviva. Možno použít ke zmírnění nespecifikovaného podráždění kůže jako jsou lupy, šupinatá kůže a svědění. Má vysokou čistící schopnost. pH je maximálně přizpůsobeno pokožce. Šampon obsahuje složky usnadňující rozčesávání a TEA TREE olej, který dává tomuto výrobku charakteristickou vůni. Šampon možno ředit v poměru 1:2 až 1:4 a dodáváme jej v balení 220, 310 a 5000 ml.

 

Dále nabízíme ANTIPARAZITÁRNÍ KOSMETIKU: Rival plus

a KONDICIONÉRY: Velvet a Rubín