stříhání a úpravy psů - trimování srsti - depilace chloupků - kosmetika Bea Natur - poradenství

Stříhání psů Suché Vrbné, České Budějovice

Psí salon, stříhání psů, ČB

        O NÁS

        PŘED STŘÍHÁNÍM

        FOTOGALERIE

        CENÍK PRACÍ

        KONTAKT

        NAPSALI O NÁS

        MOJI PEJSCI

        KOSMETIKA...


 

Facebook - ikona

Náš psí salon najdete i na Facebooku

 


Certifikovaný prodejce nejvoňavějších šampónů

YUPP!
 

© 2007-2023 Tomáš Jíra

 

Stříhání psů - psí salon České Budějovice Několik rad před návštěvou psího salonu:

  • Na stříhání je třeba se objednat, a to 1 - 3 týdny předem. Délka této lhůty závisí především na ročním období a počasí.

  • Pokud se objednáte a nebudete se moci z jakýchkoli důvodů na stříhání dostavit, oznamte mi to prosím, buď telefonicky nebo sms zprávou. Váš termín rád přijme některý z mnoha čekajících zákazníků. Omluvit se je slušností, neplýtvejte prosím mým časem. Zákazník, který bez omluvy promarní objednaný termín, nebude příště na stříhání v mém salonu objednán.

  • Před úpravou musí být pejsek důkladně VYKOUPÁN, VYSUŠEN A DOPRAVEN DO SALONU ČISTÝ!

  • Srst musí být vykoupána a vysušena fénem 1 DEN před plánovaným stříháním.

  • Pokud je doba mezi koupáním a stříháním delší, je již srst pravděpodobně zaprášená a přirozeným způsobem zamaštěná u kůže a nelze z ní vytvořit pěkný střih. To platí i v případě, že čistého pejska přivedete k holiči procházkou po chodníku. Srst na tlapkách (v případě malých psů do půl těla) je plná drobných částeček prachu a kamínků, které poškozují nákladné střihačské náčiní. Ideální je pejska na stříhání dovézt autem, případně donést :-)

  • Při stříhání Vašeho pejska můžete být přítomni, ovšem většina psích zákazníků snáší úpravu bez svých majitelů nesrovnatelně lépe.

  • Neupravují se hárající feny, nemocní a agresivní psi.

    A závěrem. Pokud jdete stříhat svého pejska nebo štěňátko poprvé, ničeho se nebojte. Nedaří-li se vám jeho vyčesání, zlobí nebo nedrží, nic si z toho nedělejte. Pejsek vycítí mé zkušené ruce, v cizím prostředí salonku rychle získá klid, důvěru a úpravu určitě zvládneme, možná budeme s pejskem i přátelé.